Značka Wintersteiger a Wax Future

Rakouská společnost Wintersteiger se specializuje na vývoj a výrobu servisních technologií pro lyže a snowboardy již od roku 1978. V současné době je nejsilnějším světovým výrobcem, podíl na světovém trhu se pohybuje okolo 70%. Wintersteiger vyvinul jedinečný, přesný a šetrný způsob broušení hran lyží a snowboardů pomocí keramických kotoučů, který si chrání patentem. Broušení hran na strojích Wintersteiger využívají přední výrobci lyží Atomic, Blizzard, Fischer, Völkl a další, ale také rakouský lyžařský národní tým a týmy USA, Kanady nebo Německa.

Švýcarský výrobce Wax Future se specializuje na výrobu voskovacích automatů s velmi nízkou spotřebou energie i vosku. Tyto stroje využívají jak přední výrobci lyží, tak i závodní týmy vyžadující dokonalé hloubkové mazání skluznic.

Dovozce značek Wintersteiger a Wax Future

Společnost SNOW-HOW ČR s.r.o. je výhradním dovozcem strojů Wintersteiger a Wax Future od roku 2000. Díky mnohaletým zkušenostem nabízí komplexní nabídku vybavení servisů a půjčoven s roční zárukou od zapojení na kompletní stroj a náhradní díly k posezónní údržbě předepsané výrobcem po dobu 3 let zdarma.