Autorizované servisy

Pokud chcete nakupovat s odborným poradenstvím, 100% ověřeným původem zboží a kvalitním záručním i pozáručním servisem nakupujte výhradně u našich autorizovaných prodejců, které si vyfiltrujte níže.

Autorizovaní prodejci, eshopy, servisy a testovací centra:

 


Autorizovaní prodejci s kamennými prodejnami mají každoročně proškolený personál a praktické zkušenosti s nabízenými výrobky. Každoročně se účastní produktových přednášek a testování prodávaného zboží a poskytnou vám odborné poradenství. Vyvarujte se nákupu u neautorizovaných prodejců, u kterých vám nemůžeme garantovat ani kvalitu, ani původ zboží a nezajišťujeme záruční a pozáruční servis.

Autorizované eshopy garantují původ zboží, záruční i pozáruční servis a díky propojení na centrální sklad dovozce společnosti SNOW-HOW ČR s.r.o. garantují nabízenou dostupnost zboží do 5ti pracovních dnů. Vyvarujte se nákupu u neautorizovaných prodejců, u kterých vám nemůžeme garantovat ani kvalitu, ani původ zboží a nezajišťujeme záruční a pozáruční servis.

Aurorizované servisy WINTERSTEIGER a WAX FUTURE mají každoročně proškolený personál a praktické zkušenosti s nabízenými servisními službami. Každoročně se účastní školení servisních techniků, v praxi se učí nejnovější trendy v oblasti broušení lyží, snowboardů a běžek. Jedině tak vám mohou poskytnout odborné poradenství v oblasti servisu. Každý autorizovaný servis WINTERSTEIGER nebo WAX FUTURE provádí pravidelnou údržbu strojů prováděnou technikem výhradního dovozce, používá originál náhradní díly a originál servisní materiál. Vyvarujte se broušení v neautorizovaných servisech, kde na strojích není prováděna pravidelná údržba strojů odborným technikem, není používaný originál spotřební materiál a náhradní díly a servisní technici nejsou pravidelně proškolováni v nových trendech servisních operací. Doporučujeme svěřit vaše lyže, snowboard nebo běžky výhradně autorizovaným servisům, za ostatní servisy nebereme žádnou garanci kvality servisu.