Proč zvolit Wintersteiger

Ještě váháte? Tento článek vás jistě přesvědčí!

Servis lyží a snowboardů

Chcete se cítit na svých lyžích, nebo snowboardu bezpečně a zažít správný pocit při jízdě? Nechte si své lyže nebo snowboard nabrousit a seřídit v autorizovaných servisech WINTERSTEIGER. Jedině autorizované servisy lyží vám poradí se správnou volbou broušení lyží nebo snowboardu v návaznosti na váš styl jízdy.

Broušení hran keramickými kotouči WINTERSTEIGER

Správně zvolený úhel hran dle stylu jízdy výrazně zlepšuje jízdní vlastností lyží a snowboardů. Jedině pomocí patentované technologie broušení hran keramickými kotouči WINTERSTEIGER docílíte přesného úhlování, hladkosti a skutečné ostrosti hran. Hladkost hrany po výbrusu keramickými kotouči prodlužuje hranám životnost ostří. Velice důležité je nastavování úhlů brusných kotoučů, které se oproti konkurenci ve strojích WINTERSTEIGER nastavují elektronicky a proto jedině WINTERSTEIGER zajistí skutečně ostré hrany.

Rozdíl mezi broušením keramickými kotouči a konkurenční technologií brusným pásem je detailně zobrazeno v grafech (obr.1,2). Zde je patrné nepřesné úhlování hrany u brusných pásù, kde není možné docílit správné ostrosti hran.


Navíc patentovaná metoda oscilace keramických kotoučů od firmy WINTERSTEIGER je zároveň velmi šetrná k hranám, kdy nedochází k nadměrnému odběru materiálu. Oscilaci používají všechny stroje firmy WINTERSTEIGER. Navíc je tato technologie (obr.3,4,5) doplněna o široký výběr úhlů, které vyhoví každému lyžaři.

Obr. 3

Obr. 4

Obr. 5

Servis lyží pro ty nejlepší

Důkazem o výjimečnosti broušení hran keramickými kotouči je většina světových výrobců, které tuto technologii používají. Mezi ně patří značky jako jsou Atomic, Fischer, Blizzard, Rossignol, Salomon, Völkl a další.

Nově vyrobené lyže tak jsou ihned připravené na sníh! Dále se WINTERSTEIGER uplatňuje v závodním oddělení, kde nejlepší lyžaři světa využívají broušení keramickými kotouči, např. reprezentace Rakouska, Německa, Švédska a další.

Přejděte na seznam autorizovaných servisů Wintersteiger.

Atomic, Blizzard, Fischer, Rossignol, Salomon, Völkl používají servis Wintersteigera.