Sigma SBI

Sigma SBI

Jeden stroj. Dvě technologie. Kompletní servis. Kombinované zařízení určené k broušení brusným pásem, tvorbě struktury na skluznici, odstraňování otřepů a studenému voskování.

Kompaktní brusný stroj Sigma SBI sjednocuje celou škálu profesionálních servisních služeb na jen několika málo čtverečních metrech. Nový dotykový ovládací panel zajišťuje snadné a intuitivní ovládání kamenného a pásového modulu a umožňuje uložení až 42 individuálních brusných programů. Systém posuvného přítlaku umožňuje jednoduchým pohybem přesunovat celou přítlačnou jednotku mezi pásem a kamenem. Sigma SBI také nabízí "Easy Go" přepínač pro rychlý a snadný přístup ke třem nejvíce používaným programům.

Neomezené možnosti

Ať už lyže, snowboardy a běžky, Sigma SBI kombinuje před-broušení a finální broušení v jednom stroji. Brusný pás poskytuje příležitost pro rychlé před-broušení a 350 mm široký brusný kámen je ideální pro individuální struktury. Sigma SBI umožňuje nanášet dvě zcela odlišné struktury na obě strany kamene. Na jedné polovině můžete například provádět základní předbroušení skluznice, zatímco na druhé polovině nanášíte finální strukturu. Tím šetříte nejen čas, ale i brusný kámen a orovnávací diamant.

Dotykový panel a Easy GO

Srdcem všech Sigma SBI brusných strojů je dotykový panel. Menu je uživatelsky velmi příjemné a jednotlivé parametry jsou zobrazovány přehledně v první nabídce. Systém nastavení struktur umožňuje vysokou variabilitu jednotlivých struktur. Dotykový panel přináší jasný přehled parametrů zvoleného programu.

Ale to nejlepší teprve přijde! První tři nejčastěji používané programy mohou být uloženy pod "Easy Go" přepínačem (A, B nebo C) pro jednoduché a rychle nastavení požadovaného brusného programu. To znamená, že můžete začít zvolený program okamžitě. Zapněte stroj, vyberte požadovaný program A, B nebo C a můžete začít.

Revolučně jednoduché - jednoduše revoluční!

Rychlá změna modulu

Systém posuvného přítlaku umožňuje jednoduchým pohybem přesunovat celou přítlačnou jednotku mezi pásem a kamenem

Rychlé před-broušení

Pásový modul lze také používat bez automatického posuvu pro rychlé před-broušení lyží nebo snowboardů.

Ostré hrany

Sigma SBI nabízí volitelnou jednotku SEG - broušení bočních hran. Požadovaný úhel broušení (87° - 90°) lze nastavit snadno a rychle.

Automatický posuv

Dělený přítlak na 3 válce umožňují rozložení tlaku přesně tam, kde potřebujete. Tímto způsobem dosáhnete dokonalé struktury po celé délce a šířce skluznice, dokonce i konvexní nebo konkávní.

Specifikace stroje:

  • 350 mm široký brusný kámen
  • 350 mm široký brusný pás
  • 42 individuálních brusný programů (20 přednastavených)
  • "easy go" přepínač
  • 2 různé struktury vedle sebe
  • dělený přítlak na 3 válce
  • možnost SEG - boční brus

Technické specifikace:

Brusný kámen Ø 300 x 350 mm
Rychlost kamene 300 - 1000 rpm
Rychlost posuvu 5 - 20 m/min
Síla přítlaku na kameni 150 - 450 N
Rychlost orovnávání 3 - 25 m/min
Brusný pás 350 x 2000 mm
Rychlost pásu 510 / 1020 rpm
Síla přítlaku na pásu 150 - 300 N
SEG brusný pás 20 x 1200 mm
Celková hmotnost 650 kg
Objem chladící nádrže 80 L
Emise hluku 84 dB(A)
Výkon 4,7 kW
Jmenovité napětí 3/N AC 400 - 415 V, 50 Hz
Jmenovitý proud 12,7 A
Jištění 16/32 A