RACE NC

RACE NC

Špičkový stroj určený (nejen) pro závodníky je určen výhradně k broušení skluznice těchto typů lyží:

- sjezdové lyže
- carvingové lyže
- běžky
- skokanské lyže

OMEGA SBI / RSBI

OMEGA SBI / RSBI

Jeden stroj. Dvě technologie. Kompletní servis. 

Kombinované zařízení určené k broušení lyží, bežek a snowboardů brusným pásem a brusným kamenem 

Kompaktní brusný stroj Omega SBI sjednocuje celou škálu profesionálních servisních služeb na jen několika málo čtverečních metrech. Kompaktní rozměry umožňují přístroj umístit přímo ke zdi pro další úsporu cenného prostoru. Omega SBI je velkoryse dimenzovaný, pokud jde o výkon a komfort obsluhy. Nový dotykový ovládací panel zajišťuje snadné a intuitivní ovládání kamenného a pásového modulu a umožňuje uložení až 100 individuálních brusných programů. Tři preferované programy mohou být přiřazeny ke třem tlačítkům pro zkrácenou volbu "Easy Go". Systém posuvného přítlaku umožňuje jednoduchým pohybem přesunovat celou přítlačnou jednotku mezi pásem a kamenem. 

Volba pro Omegu RSBI znamená neomezené možnosti strukturování, a to i variálních struktur díky novému systému centrování.

OMEGA S / RS 350

OMEGA S / RS 350

2 různé struktury na jednom brusném kameni

(Závodní) kamenná bruska na broušení sjezdových a běžeckých lyží a snowboardů

Kromě typických výhod modelové řady Omega, zvláštností těchto modelů je šířka brusného kamene 350 mm. Nejen že můžete brousit i snowboardy, ale díky dělenému kameni jste schopni pracovat efektivněji. Omega S / RS 350 umožňuje nanášet dvě zcela odlišné struktury na obě strany kamene. Na jedné polovině můžete například provádět základní předbroušení skluznice, zatímco na druhé polovině nanášíte finální strukturu. Tím šetříte nejen čas, ale i brusný kámen a orovnávací diamant. Dalším pozitivním aspektem je možnost uložení až 100 individuálních programů.

OMEGA S / RS 150

OMEGA S / RS 150

Váš vstup do top-class třídy

(Závodní) kamenná bruska na broušení sjezdových a běžeckých lyží

Omega S 150 je ideálním strojem pro vstup do světa broušení na brusném kameni - Omega RS 150 vám umožňuje se zaměřit i na závodní broušení. Tento brusný stroj převzal několik technických parametrů ze stroje Race NC, vlajkové lodi Wintersteiger pro závodní broušení.

 

 

OMEGA B

OMEGA B

Velký potenciál na malém prostoru

Tradiční řada základního broušení skluznice a hran lyží a snowboardů 

Největším přínosem stroje Omega B je jeho univerzální pole použití. Je nejen prvotřídním řešením pro základní ošetření skluznice a hran, ale také ideálním doplňkem k jakýmkoli stávajícím strojům. Hrubé základní, jemné broušení, případně voskování a leštění  pomocí pásu Scotch Brite - výměnou 350 mm brusného pásu zvládnete všechny tyto operace snadno a velmi rychle.

 

 

SIGMA ECO

SIGMA ECO

Základní model řady Sigma určený k broušení skluznice a hran lyží a snowboardů.

Zavedením stroje Sigma Eco Wintersteiger rozšiřuje svou řadu produktů pro elementární servisní služby. Stroj může být individuálně vybaven přítlakem a bočním brusem (SEG - side edge grinding). Přítlak umožňuje pravidelný obrus skluznice a ošetření spodní hrany. SEG umožňuje úhlem nastavitelné broušení boční hrany.

 
strana: 1 / 1   celkem: 6 záznamů