DISCOVERY 2

DISCOVERY 2

 

Discovery 2 - logické pokračování úspěšného příběhu

S více než 900 prodanými kusy na celém světě, Discovery je nejúspěšnějším automatickým strojem pro servis lyží a snowboardů.

Discovery 2 je ještě výkonnejší a modernější. Je navržen tak, aby rostl s vašim servisem. Díky možnosti kombinovat různé moduly umožňuje kdykoliv rozšířit kapacitu a přidávat nabídky služeb postupně. V důsledku toho můžete snadněji reagovat na potřeby zákazníků a riziko spojené s vaší investicí je tak výrazně sníženo. Stroj může růst dle požadavků trhu a vašich klientů.

MERCURY

MERCURY

Automatický stroj "Mercury" s nastavitelnými moduly – vstupte do světa nejnovější servisní technilogie

 

Wintersteiger představuje nový nejmodernější automatický stroj pro servis lyží a snowboardů. Mercury bylo poprvé představeno veřejnosti vloni na ISPO v Mnichově a okamžitě se stalo leaderem v této kategorii. Ať jsou to lyže závodní, carvingové, All mountainové nebo Rocker, díky tomuto automatickému stroji můžete zvládnout precizní servis až pro 30 párů lyží za hodinu.

SCOUT

SCOUT

Automatický stroj "Scout" – maximální výkon s kompaktním designem

 

S vývojem nového automatického stroje Scout, WINTERSTEIGER konečně oddělil velikost od výkonu. Díky nejmodernější technologii a kompaktní konstrukci stroje, i v malém prostoru servisu je dostatek místa na změnu z manuálních strojů na automatický stroj Scout. Jeden servisní technik může dosáhnout se strojem Scout až dvojnásobné kapacity, ve srovnání s broušením jedním technikem na dvou manuálních strojích. Jinými slovy, inteligentní design Scout znamená, že vstup do světa automatizace už není otázkou prostoru, ale spíše financí.

 
strana: 1 / 1   celkem: 3 záznamů