DISCOVERY

DISCOVERY

Discovery je navržen tak, aby rostl s vaší firmou. Jeho konstrukce se skládá ze tří základních modulů umožňující rozšířit kapacitu a přidat nové nabídky služeb postupně. V důsledku toho můžete snadněji reagovat na potřeby zákazníků a riziko spojené s vaší investicí je tak výrazně sníženo. Stroj může růst dle požadavků trhu a vašich klientů.

 

MERCURY

MERCURY

Automatický stroj "Mercury" s nastavitelnými moduly – vstupte do světa nejnovější servisní technilogie

 

Wintersteiger představuje nový nejmodernější automatický stroj pro servis lyží a snowboardů. Mercury bylo poprvé představeno veřejnosti vloni na ISPO v Mnichově a okamžitě se stalo leaderem v této kategorii. Ať jsou to lyže závodní, carvingové, All mountainové nebo Rocker, díky tomuto automatickému stroji můžete zvládnout precizní servis až pro 30 párů lyží za hodinu.

TUNEJET

TUNEJET

Tato řada představuji nižší verzí automatických strojů. Jedná se o automatické stroje s možností volby dvou základních modulací. Základní verze stroje Tunejet v označení SB je sestavena z modulu brusného kamene a z modulu brusného pásu.

MICROJET

MICROJET

Automatický stroj s možností volby dvou základních modulací. Základní verze stroje MICROJET PRO je sestavena z modulu brusného kamene a z modulu brusného pásu. Vyšší verze modelu MICROJET DISC je pak sestavena z modulu brusného kamene a modulu keramického kotouče. Keramické broušení hran je patentovanou technologií společnosti Wintersteiger a zaručuje dokonalé broušení hran. Model Microjet Pro lze doplnit o SEG – boční brus.

 
strana: 1 / 1   celkem: 4 záznamů