TRIM NC

TRIM NC

CNC řízený automatický stroj pro tuning hran lyží

Wintersteiger působivě demonstruje svoji vedoucí pozici v race servisu pomocí automatického stroje  Trim NC.

CNC-řízený Trim NC byl vyvinut v úzké spolupráci s lyžařskými federacemi a vývojovým oddělením předních výrobců závodních lyží. Ceramic Disc Finish umožňuje přesnou replikaci nejrůznějších kombinací úhlů.

TRIMJET II / TRIMJET II RACING

TRIMJET II / TRIMJET II RACING

Individuálnější, přesnější, ekonomičtější

Automatický stroj na broušení hran lyží a snowboardů

Vlastnosti nového Trimjetu II zahrnují mimo jiné automatické broušení hran lyží a snowboardů a inovativní automatický posuv bez použití mostů. Díky technologii Ceramic Disc Finish docílíte precizní geometrie hran, přesného úhlování a konzistentní kvality po celé délce hran lyží nebo snowboardu.

Nová aktualizovaná verze tohoto automatického stroje má mnoho vylepšení a nabízí proto mnoho benefitů. Díky různým nadstavbovým balíčkům můžete základní verzi tohoto stroje upravit tak, aby splňoval vaše individuální specifické požadavky. Trimjet II / Racing se díky své rychlosti a preciznosti stává jedním z nejvyhledávanějších strojů na trhu. 

TRIM 71 DISC

TRIM 71 DISC

Vysoký výkon s malými požadavky na prostor

Automatický stroj na broušení hran lyží a snowboardů

Trim Disc 71 dokazuje, že v každém servisu je dostatek místa pro Ceramic Disc Finish. Kompaktní stroj určený k broušení bočních a spodních hran lyží a snowboardů s minimálními požadavky na prostor. Stroj disponuje nastavitelným úhlem broušení pro spodní a boční hrany.

TRIM B

TRIM B

Perfektní doplněk vašeho servisu

Stroj na broušení hran lyží a snowboardů

Trim B je kompaktní stroj na broušení hran lyží a snowboardů, který lze použít samostatně i jako součást kombinace stávajících strojů. Broušení hran probíhá manuálním vedením lyží, příp. snowboardu přes brusný pás. Pomocí Trim B obrousíte boční a spodní hrany snadno, rychle a efektivně. Zejména, pokud musíte hrany se silným poškozením a/nebo napadené rzí předbrousit.

 
strana: 1 / 1   celkem: 4 záznamů